2000 yılında kurumsal ve bireysel tercüme ihtiyaçlarına profesyonel ve özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan Red Tercüme Bürosu , turçef belgesi ile tercüme hizmeti vermektedir. Dinamik yapısı, konusuna hâkim tercüman kadrosu, araştırmacı çevirmenleri, kendini sürekli geliştiren koordinatörleri ve tercümanlarıyla Türkiye’nin önde gelen tercüme bürolarından biri olan Red Tercüme Bürosu , Türkiye’de faaliyet gösteren TURÇEF üyeleri bazında çeviri konusunda iş hacmi en yüksek tercüme büroları arasında yer almaktadır. Red Tercüme Bürosu aynı zamanda Trados, Word Fast gibi çeviri programlarını profesyonel ve amacına uygun bir şekilde kullanabilen uzman tercümanlarla çalışmaktadır. Türkiye’den en çok tercüme yapan ilk 10 tercüme büroları sıralamasında yer almaktadır. 
 
Çeviri Alanları; teknik tercüme, medikal tercüme, simultane tercüme, yeminli tercüme, hukuki tercüme, akademik tercüme, finans tercümeleri ve diğer alanlarda çeviri hizmetleri olmak üzere tüm sektörlere tercüme alanında hizmet vermektedir. Red Tercüme Bürosu ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra konferans tercümanlığı organizasyonu, rehber tedariki, çeviri teknolojileri ve teknik tercüme alanındaki yeni yatırımlarıyla da tercüme hususunda büyümesini sürdürmektedir.
 
Vizyonumuz
Çevirilerinizde hızlı çözüm üreten, müşteri odaklı, güvenilir, güler yüzlü ve kaliteli tercüme hizmeti anlayışıyla çeviri sektöründe faaliyetimizi sürdürmek. 
 
Misyonumuz
Yukarıda saydığımız her tercüme konularıyla ilgili olarak konusunda uzmanlaşmış tercümanlar, tecrübeli ve güler yüzlü ofis koordinatörleriyle hizmet veren Red Tercüme, çalışma ilkesi olarak kesintisiz ve istikrarlı tercüme hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
 
Tercümeleriniz için ayrıntılı süre ve fiyat bilgisi almak için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresimize tercümesi yapılacak dokümanınızı gönderebilir ve 10 dakika içerisinde fiyat ve süre bilgisi alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve kaliteli tercüme hizmeti almak için lütfen 0312 394 66 90 numaralı telefonumuzdan çevirilerinizle ilgili bizimle irtibata geçiniz.
 
 

RED TERCÜME BÜROSU

Adres : 1392.cadde. No:1/27. Başak Plaza. İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim. Yenimahalle / Ankara
Telefon : 0312 394 66 90
E-Posta : info@redtercume.com
Web : www.redtercume.com

BİZDEN HABERLER

E-POSTA ABONELİĞİ

RED TERCÜME BÜROSU yeniliklerinden haberdar olmak için e-posta adresinizi giriniz
  • Facebook
  • Twitter

© 2016 RED TERCÜME BÜROSU Her Hakkı Saklıdır. | Kullanım Şartları ve Gizlilik | Tercüme Bürosu

RED TERCÜME BÜROSU

Sitemize Hoş Geldiniz! Tercüme Bürosu olarak size en Kaliteli ve en Hızlı Desteği vermek icin Hizmetinizdeyiz!