Medikal Çeviri

Medikal Çeviri Bilgi ve deneyime sahip çevirmenlerimiz tarafından tıp ve eczacılık çevirileri yapılabilir.


Tıbbi Tercüme çeviri, Medikal Tercüme çeviri Tıbbi tercüme çeviri, Medikal tercüme çeviri, Tıbbi ve medikal içerikli belgelerinizin tercüme, çevirileri konusunda verdiğimiz hizmetimizdir. Tıbbi ve medikal çeviri konusunda hizmet veren çevirmenlerimiz konusunda uzman ve deneyimlidir. Tıbbi ve çevirileriniz akademisyen çevirmenlerimiz tarafından yapılır. Tercüme büromuz ISO 9001-2000 Uluslararası kalite belgesine sahibi olup, gerçekleştirdiği tıbbi tercümelerinize kalite garantisi vermektedir. Tıbbi Tercüme çeviri ve Medikal tercüme çeviri hizmeti verdiğimiz konular.

Tıbbi tercüme çeviri, Medikal tercüme çeviri hizmeti verdiğimiz konuları aşağıdaki başlıklar altında toplayabiliriz. Her dilde ve her konuda medikal cihazların kullanım klavuzlarının tercümeleri. Her konuda dahiliye, diş hekimliği, göğüs hastalıkları, göz, göz hastalıkları, kalp, kalp hastalıkları, anestezi, biyoistatistik, kardiyoloji, diyagnostik, endoskopi, travmatoloji, halk sağlığı, toksikoloji, patoloji, klinik raporu, araştırma ve makaleler, tıp ve eczacılık kuruluşlarının tanıtım metin ve broşürleri, uzman raporları, hasta bilgiler, farmakoloji ile ilgili olarak klinik deneyler, biyokimyasal araştırmalar, makaleler, tıbbi ürün lisans ve patentleri, ilaç patentleri, tezler araştırmalar, tıbi cihazlar, tıbbi cihazların kullanma klavuzları gibi konularda verdiğimiz tercüme, çeviri hizmetimizdir.Tıbbi çeviri yapmak, çevirisi yapılacak konu hakkında uzman olmayı ve tercümenin yapılacağı hedef dil konusunda deneyimli olmayı gerektirir.

Örneğin; Göz hastalıkları konusunda içeriğe sahip olan bir belgenin çevirisi, iyi bir yabancı dil bilgisine sahip göz doktoru tarafından yapılmalıdır.

Diğer Hizmetler

Red Tercüme Bürosu

Adres : 1392.cadde. No:1/27. Başak Plaza. İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim. Yenimahalle / Ankara
Telefon : 0312 394 66 90
E-Posta : info@redtercume.com
Web : www.redtercume.com